Тварини і датчики. Чи можна встановити сигналізацію, якщо в будинку є собака?

03.10.2018
Тварини і датчики. Чи можна встановити сигналізацію, якщо в будинку є собака?

Датчик руху є одним з компонентів охоронної сигналізації. Його основне завдання - виявити несанкціоноване переміщення об'єкта по території, що охороняється. Багато користувачів задаються питанням: чи можна встановлювати таке обладнання, якщо в квартирі або будинку знаходяться тварини?

Сучасні технології відкривають широкі можливості в плані безпеки. І якщо ще зовсім недавно домашніх вихованців і сигналізацію неможливо було поєднати, то на даний момент це питання можна вважати остаточно вирішеним. Новітні датчики мають імунітет до чотирилапих улюбленців і не реагують на переміщення собак і кішок по квартирі або будинку.

Такі датчики руху спрацьовують на об'єкти певної ваги. Як правило, до 25-35 кг. Отже, сповіщувач зможе з точністю визначити, хто знаходиться перед ним - зловмисник або чотирилапий друг.

За допомогою таких пристроїв ви забезпечуєте збереження майна і особисту безпеку, а також можете забути про помилкові спрацьовування через непосидючих тварин.

Датчик руху входить до базового комплекту охоронної системи разом із приймально-контрольним приладом, тривожною кнопкою, клавіатурою і датчиком відкриття вікон/двері. За бажанням цей список можна доповнити домофоном, системою оповіщення (сиреною), датчиком затоплення.

Принцип роботи комплексу простий. Якщо сповіщувач спрацював, на центральний пульт надійде тривожний сигнал. Наряд групи швидкого реагування прибуде на місце виклику протягом декількох хвилин.

Компанія «Охорона-Холдінг» має великий асортимент сучасного сертифікованого обладнання у сфері безпеки. Ми надаємо охоронні послуги приватним особам, бізнесу та промисловому сектору. Спільно з організаціями - партнерами забезпечуємо захист більше 30 тис. об'єктів по всій Україні. В своєму розпорядженні маємо власні групи швидкого реагування, які складаються з досвідчених і кваліфікованих співробітників з великим досвідом роботи в правоохоронних, охоронних структурах.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл