Навіщо потрібні системи контролю доступу та обліку робочого часу?

24.10.2018
Навіщо потрібні системи контролю доступу та обліку робочого часу?

Системи обліку робочого часу та контролю доступу — одна зі складових загальної системи безпеки. Комплекс дозволяє моніторити прихід/вихід співробітників, контролювати відвідувачів, надавати або блокувати доступ до певних приміщень, відстежувати проїзд транспорту на територію, що охороняється.

СКУД можуть використовуватися на великих об'єктах, таких як заводи, фабрики, банки, офісні та торгові центри. Існують також більш прості комплекси, які підійдуть, наприклад, для приватних житлових будинків.

Системи контролю доступу та обліку робочого часу можуть інтегруватися з камерами відеоспостереження, пожежною та охоронною сигналізацією. Таким чином ви отримуєте максимально ефективний комплекс, що забезпечує всебічну безпеку.

Системи відеоспостереження та контролю доступу взаємодіють із різними виконавчими пристроями (двері, турнікети, шлагбауми). Вони дозволяють оперативно виявляти і усувати позаштатні ситуації.

СКУД працюють за допомогою фізичних носіїв (в якості ідентифікаторів використовуються брелоки, електронні картки) або біометрії (скан райдужки ока, відбитків пальців, обличчя).

Системи контролю доступу в приміщення дозволяють фіксувати час приходу і виходу працівників і на підставі отриманих даних формувати звіти про відпрацьований час. Але можливості їх набагато ширші.

Співробітники компанії «Охорона-Холдінг» розроблять проект і виконають монтаж системи контролю доступу з урахуванням індивідуальних особливостей об'єкта і ваших побажань, проведуть налаштування і тестування комплексу, введуть його в експлуатацію.

Наше підприємство надає охоронні послуги за багатьма напрямками — від супроводу вантажів до захисту інформації. Працюємо з приватними особами, бізнесом і промисловим сектором.

Довірте монтаж системи контролю та управління доступом професіоналам, і ви зможете оцінити всі переваги комплексу.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл