Види і принцип роботи датчиків руху

18.10.2018
Види і принцип роботи датчиків руху

Датчики руху широко використовуються в системах безпеки. Пристрої реагують на несанкціоноване проникнення сторонніх осіб. Нижче ми розповімо про підключення датчика руху охоронної сигналізації і принцип роботи обладнання.

Існують різні варіанти сповіщувачів:

· теплові (вони ж інфрачервоні);

· ультразвукові;

· мікрохвильові;

· комбіновані.

Теплові (інфрачервоні)

Реагують на теплове випромінювання об'єктів, що рухаються. Випромінювання тепла від статичного тіла прилад не розпізнає. Не бажано розташовувати сповіщувачі поруч з джерелами тепла (радіаторами, конвекторами).

Пристрої можуть бути об'ємними і поверхневими. Модифікація залежить від зони виявлення.

Ультразвукові та мікрохвильові

Устаткування «ловить» відображені звукові хвилі. Об'єкт визначається за різницею частот, які утворюються при русі.

Мікрохвильові сповіщувачі генерують НВЧ-випромінювання. Підключення датчика руху сигналізації заснованого на мікрохвильовому випромінюванні підійде для великих приміщень, коли є теплові або звукові перешкоди.

Комбіновані

В одному датчику використовується принцип роботи мікрохвильового та інфрачервоного сповіщувача. Такі пристрої стійкі до перешкод, надійні та точні.

Підключення датчика руху до сигналізації необхідно виконувати на міцних конструкціях, які не схильні до вібрацій. Висота становить близько 2-3 метрів.

Бездротові датчики підійдуть для приміщень, де вже виконано ремонт. Дротові можуть встановлюватися незалежно від відстані до приймально-контрольного приладу. Найкраще підійдуть для великих приміщень.

Компанія «Охорона-Холдінг» розробить проект і виконає підключення охоронної сигналізації, протестує систему і введе її в експлуатацію.

Свою безпеку нам довіряють приватні особи, представники бізнесу і промисловості. Спільно з організаціями – партнерами ми контролюємо понад 30 тис. об'єктів по всій країні.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл