Топ-5 незвичайних пограбувань

13.10.2018
Топ-5 незвичайних пограбувань

Пограбування можуть бути зухвалими, гучними. Нерідко в поліцейських зведеннях фіксуються безглузді пограбування. Як правило, вони трапляються, коли злочинці погано готуються до майбутньої справи або за дивним збігом обставин.

Злий жарт зіграло почуття гумору

У Сан-Бернардіно грабіжникові завадила його веселість. Злодій, що проник в будинок, мимохідь підслухав розмову господарів. Чоловік розповідав дружині кумедний жарт. Той виявився настільки веселим, що грабіжник не зміг втриматися від сміху. Подружжя відразу ж викликали поліцію, почувши здавлене реготання незнайомої людини в передпокої.

Видало розфарбування

Двоє квартирних грабіжників, вирушаючи на чергову справу, вирішили використати маркери замість чорних масок. Однак злодії не звернули увагу на те, що маркери малювали незмивними чорнилами. «Камуфляж» не зійшов навіть за кілька днів. Дивний зовнішній вигляд став причиною затримання молодих людей поліцією. Коли ж були взяті відбитки пальців, все стало очевидним — покарання не минути.

Людина-невидимка

У Піттсбурзі теж трапляються найбезглуздіші пограбування. Тут чоловік скоїв два пограбування банку протягом дня. Затримали його швидко, оскільки всюди на камерах фігурувало обличчя злодюжки. Грабіжник навіть не намагався сховатися. Як з'ясувалося, горе-злочинець вирішив обмазати себе лимонним соком. Він припустив, якщо сік використовується в якості невидимих чорнил, то і обличчя повинно приховати від камер спостереження.

Не беріть віслюка на справу

У Колумбії банда намагалася пограбувати місцевий магазин, але не продумала, як перевозити награбоване. В останній момент їм на очі потрапив осел. Але оскільки тварина ця вперта, на співпрацю Хаві (так звали віслюка) не пішов. Він так і не зрушив з місця, піднявши страшний гвалт. Такий ажіотаж привернув увагу поліції, яка швидко затримала злочинців.

Епопея з монетами

У Дортмунді злочинець викрав рідкісну колекцію монет. Награбоване він вирішив заховати в банку. У депозитному відділенні, куди прийшов чоловік, його зустрів співробітник. Виявилося, що банкір і жертва грабіжника — одна й та ж сама особа. Злочинця швидко затримала поліція. Раритетна колекція, вартістю 80 тис. доларів, повернулася до власника.

Заради справедливості відзначимо, що деякі найбезглуздіші пограбування могли б не статися із якісною охоронною системою.

Якщо ви хвилюєтеся про власну безпеку і збереження майна, компанія «Охорона-Холдінг» розробить індивідуальний проект, проведе монтаж, виконає тестування і введе комплекс обладнання в експлуатацію. На даний момент спільно з організаціями – партнерами ми забезпечуємо захист більше 30 тис. об'єктів по всій країні. Нашим клієнтам ми готові запропонувати широкий спектр послуг — від інформаційної безпеки до супроводу вантажів.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл