Системи відеонагляду. Яке обладнання вибрати?

26.10.2018
Системи відеонагляду. Яке обладнання вибрати?

Щоб ваша особиста безпека та захист майна були максимально ефективними, варто об'єднати охоронний комплекс і відеоспостереження системи.

Якщо раніше обладнання було переважно аналоговим, то сьогодні йому на зміну прийшли IP-камери. Популярність набирають HD-технології.

Різновиди відеокамер

Пристрої можуть мати різну конструкцію і функціонал залежно від призначення. Камери застосовуються:

  • всередині приміщення (офіс, будинок, склад, гараж);
  • на вулиці (мають міцний корпус з пиловологозахистом).

Камери можуть мати широкий і вузький кут огляду. Для перегляду периметру краще віддати перевагу першому варіанту. Для прохідних підійде другий тип.

Існують також бездротові системи відеоспостереження. Таке обладнання просто монтується, підходить для приміщень з готовим ремонтом. До того ж, воно досить мобільно, за бажанням можна перемістити техніку до іншої локації.

Що стосується конструкції пристроїв, то найчастіше зустрічаються купольні і циліндричні камери. Перші, як правило, кріпляться до стелі, а другі встановлюються на стіни.

Проконтролювати обстановку на об'єкті можна через інтернет. Ви можете бути в курсі того, що відбувається незалежно від фактичного місцезнаходження. Ця опція доступна у будь-якій точці світу.

Системи відеоспостереження для дачі, офісу, будинку, квартири виконують такі завдання:

  • контроль і спостереження за об'єктом;
  • охоронні функції;
  • спостереження за роботою, рухом, поведінкою співробітників або транспортних засобів на об'єкті;
  • запис надзвичайних ситуацій.

Щоб визначитися з типом камери, оцініть площу об'єкта або території, яку необхідно контролювати. Камери потрібно розташувати так, щоб не було «мертвих» зон.

У вирішенні всіх цих питань краще довіритися професіоналам. Вони підкажу яке обладнання підійде у вашому конкретному випадку і змонтують його правильно.

Співробітники компанії «Охорона-Холдінг» проконсультують вас з усіх питань, розроблять проект і введуть системи відеоспостереження та охорони в експлуатацію.

На сьогоднішній день спільно з організаціями – партнерами ми контролюємо понад 30 тис. об'єктів по Україні. Надаємо охоронні послуги широкого профілю представникам бізнесу, промисловості, приватним особам.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл