Система розумного будинку — ваш комфорт і безпека

29.09.2018
Система розумного будинку — ваш комфорт і безпека

Система безпеки займає в облаштуванні розумного будинку особливе місце. Вона відповідає не тільки за безпосередню безпеку об'єкта, а й за інженерні комунікації. Комплекс сповістить про всі позаштатні ситуації: несанкціоноване проникнення, витік води або газу, відкриття вікон або дверей.

Сигналізація

Охоронна система встановлюється в будинку, а також по периметру прилеглої ділянки. Встановлюються датчики вікон/двері, руху. Причому останні існують в різних модифікаціях, в тому числі і такі, які не реагують на тварин. У комплект входить тривожна кнопка.

В екстреній ситуації сигнал тривоги надходить на центральний пульт охорони, дублюється власнику. Технології розумного будинку передбачають роботу системи в різних режимах. Наприклад, вночі на сигналізацію може ставитися тільки периметр і перший поверх.

Контроль доступу

Всі точки доступу (ворота, двері) на об'єкт можуть оснащуватися спеціальними зчитуючими пристроями, які реагують на відповідні ідентифікатори (пластикові карти, брелоки). Це дозволить вам контролювати відвідувачів, а також пересування домашнього персоналу і домочадців по території. Обмежувати при необхідності доступ до певних приміщень.

Крім того, система дозволяє контролювати механічні ставні, ролети. Закривати/відкривати за заданим розкладом.

Відеоспостереження

До загальної системи безпеки можна підключити камери. Це дозволить спостерігати за тим, що відбувається в будинку. Перегляд можливий з будь-якого гаджета, в тому числі дистанційно. Всі записи зберігаються на сервері.

Самі камери можуть бути аналоговими і цифровими, з вузьким і широким кутом огляду. Професіонали підкажуть, який варіант оптимальний у вашому конкретному випадку.

Аварійна і пожежна сигналізація

В даному випадку мова йде про датчики диму, вогню, витоку води, газу. В екстреній ситуації вентилі автоматично перекриваються, подача води або газу припиняється. Пожежні сповіщувачі реагують на дим, відкритий вогонь, підвищення температури. У разі пожежі включаться засоби пожежогасіння.

 

Система розумний будинок на сьогоднішній день вже не плід уяви письменників-фантастів, а реальність, яка робить ваше життя більш комфортним і простим.

Компанія «Охорона-Холдінг» розробить проект системи безпеки для вашого будинку з урахуванням всіх особливостей об'єкта. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасні технічні засоби, а також власні групи швидкого реагування. В нештатних ситуаціях наряд ГШР приїжджає на місце виклику протягом 3-7 хвилин.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл