Принцип роботи охоронної GSM-сигналізації

16.10.2018
Принцип роботи охоронної GSM-сигналізації

Принцип роботи GSM-сигналізації заснований на використанні технології стільникових мереж. Тривожний сигнал миттєво передається з об'єкта на центральний пульт і власнику.

Функціональні завдання у такого комплексу такі ж, як і в інших охоронних систем. Він оперативно виявляє потенційну загрозу і реагує відповідно до встановленого алгоритму. З цією метою використовуються різні типи датчиків (відкриття двері/вікон, руху), приймально-контрольний прилад. Паралельно з відправкою сигналу відбувається управління виконавчими пристроями, світловими приладами, сиренами.

У стандартний набір обладнання охоронного комплексу входять:

· охоронний прилад,

· датчик руху,

· датчик відкриття двері/вікон,

· клавіатура,

· бездротова тривожна кнопка.

Розширити його можна додатковим обладнанням: датчиками затоплення, охорони периметру, сиреною.

Принцип роботи охоронної сигналізації базується на використанні вбудованого GSM-модуля. З його допомогою сигнал передається на центральний охоронний пульт, а також дублюється власнику. Ви завжди будете в курсі того, що відбувається на об'єкті та зможете оперативно відреагувати на позаштатну ситуацію.

Потенціал стільникових мереж передбачає різні способи передачі сигналів. Це можуть бути голосові, SMS або MMS-повідомлення, а також за GPRS.

GSM-сигналізацію можна об'єднати з датчиками витоку газу, диму. Таким чином ви захистите себе від побутових аварій.

Для об'єктів, на яких виконаний ремонт і втручання в інтер'єр має бути мінімальним, ми можемо порекомендувати бездротові охоронні системи.

Система безпеки являє собою значний комплекс обладнання, для її облаштування необхідно детально пропрацювати всі фактори ризику, підібрати оптимальні рішення залежно від типу об'єкта. Все це зможуть зробити тільки фахівці.

Компанія «Охорона-Холдінг» спільно з організаціями – партнерами на сьогоднішній день контролює понад 30 тис. об'єктів по Україні. Ми надаємо охоронні послуги бізнесу, приватним особам, промисловому сектору. Працюємо в різних напрямках — від супроводу транспорту і вантажів до захисту інформації.

Охоронна сигналізація, принцип роботи якої базується на використанні GSM-модуля, гарантує вашу безпеку і збереження вашого майна. Звернувшись в компанію «Охорона-Холдінг», ви можете розраховувати на якісний результат і ефективну допомогу в екстреній ситуації.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл