Охорона периметра — перший крок на шляху до безпеки вашого будинку

19.09.2018
Охорона периметра — перший крок на шляху до безпеки вашого будинку

Охорона периметру будинку є складовою частиною загальної системи безпеки нерухомого майна. Основне призначення комплексу — виявлення на ранніх етапах зловмисника і спроби несанкціонованого проникнення на приватну територію, запобігання псуванню матеріальних цінностей. Найкращим чином працює в тандемі з системою відеоспостереження. Крім приватної житлової нерухомості може використовуватися також для захисту автостоянок, відкритих складських територій.

Існує кілька різновидів периметральних бар'єрів:

· інфрачервоні (активні і пасивні),

· радіопроменеві,

· радіохвильові,

· вібраційні,

· ємнісні.

Кожна система має свої плюси і мінуси, а вибір на користь тієї чи іншої відбувається на підставі таких параметрів, як тип огорожі, погодних умов (температура, опади, вітер), рельєфу і розмірів території.

Охорона приватного будинку Київ має наступні функції:

· захист об'єкта, запобігання несанкціонованому проникненню на територію, що охороняється;

· контроль периметру і точок доступу, наприклад, хвірток, воріт, прохідних;

· оперативне інформування про екстрені ситуації, спроби порушення кордонів.

Щоб правильно розрахувати кількість датчиків, визначитися з типом і потужністю пристроїв, необхідно точно знати висоту і довжину захисної стіни. Це важливо для ефективної і коректної роботи комплексу. Навіть незначна помилка в розрахунках може порушити всю роботу системи. Ось чому проект і установку варто довірити професіоналам.

Компанія «Охорона-Холдінг» надає охоронні послуги з 2016 року. Охорона периметру приватного будинку — одне з численних напрямів нашої діяльності. Ми розробимо проект з урахуванням ваших побажань і особливостей об'єкту, проведемо монтаж, введемо систему в експлуатацію і проведемо технічне обслуговування.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл