Початок навчального року. Як проконтролювати і захистити дитину від непередбачених ситуацій?

23.09.2018
Початок навчального року. Як проконтролювати і захистити дитину від непередбачених ситуацій?

Діти швидко дорослішають, потребують особистого простору і встежити за ними досить складно. Особливо, коли дитина йде до школи. Але контроль з метою захистити малечу необхідний. На допомогу батькам прийдуть технологічні новинки. Вони допоможуть вам 24 години на добу тримати руку на пульсі.

GPS-трекер

Гаджет дозволяє відстежувати місцезнаходження дитини і бути з нею на зв'язку. Спочатку обладнання було призначене для контролю переміщення транспортних засобів, але в подальшому сфера його використання значно розширилася.

Пристрій може працювати як годинник, маячок і навіть смартфон. Виглядає, як стильний і модний браслет, тому неодмінно сподобається дитині.

Кнопка SOS

Другий не менш ефективний спосіб забезпечення безпеки дітей — це мобільний додаток з кнопкою SOS. Унікальність і зручність цієї послуги полягає в простоті. Вам не потрібно купувати додаткового обладнання, проводити монтаж або інші складні маніпуляції. Досить встановити на смартфон спеціальний додаток, укласти договір (щомісячний або річний) і вчасно вносити абонплату.

Процес використання кнопки максимально простий і зрозумілий. Протягом 2-х секунд утримуйте її на екрані мобільного телефону, щоб сигнал надійшов на центральний пульт. Найближча група швидкого реагування приїде на місце виклику за лічені хвилини.

Смартфон завжди поруч з дитиною, він не втратить його і не забуде, як, наприклад, брелок. Користуватися додатком можуть всі рідні і близькі, оформивши колективний доступ.

Компанія «Охорона-Холдінг» допоможе вам підібрати обладнання для спостереження і захисту дитини в екстрених ситуаціях. Наші співробітники з груп швидкого реагування усунуть будь-яку непередбачену загрозу. Протягом 3-7 хвилин наряд приїде за місцем виклику. Вам більше не потрібно турбуватися про те, де проводять вільний час ваші діти. Ви будете в курсі всіх пересувань.

Наша компанія має в своєму розпорядженні сучасну матеріально-технічну базу, всі необхідні ліцензії та документи. Ми контролюємо понад 30 тис. об'єктів по всій країні. Співпрацюємо не тільки з приватними особами, а й з представниками бізнесу, промисловості.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл