На що звернути увагу, обираючи систему контролю і управління доступом (СКУД)?

28.10.2018
На що звернути увагу, обираючи систему контролю і управління доступом (СКУД)?

Системи контролю доступу в приміщення користуються великою популярністю останнім часом. Звичайний домофон — це вже міні-СКУД. На великих підприємствах взагалі не обійтися без комплексу обладнання, яке відповідає в тому числі за безпеку.

Система контролює прохід персоналу, відвідувачів або транспорту на територію, що охороняється, блокує доступ до приміщень окремим особам. Монтаж системи контролю доступу може бути виконаний на виробничих підприємствах, бізнес- і торгових центрах, в банках і школах.

Складові СКУД

Кожна система включає ідентифікатор. Це ключ, який відкриває доступ до об'єкта. Найчастіше використовуються пластикові карти або брелоки. Біометричні системи обліку робочого часу та контролю доступу працюють від відбитка пальця, райдужки ока, рис обличчя.

Ще один важливий елемент комплексу — зчитувачі. Пристрій передає інформацію, отриману від ідентифікатора на контролер. Останній приймає рішення про надання або заборону доступу. Зчитувачі можуть використовуватися всередині і зовні приміщень. У другому випадку може знадобитися антивандальна конструкція корпусу.

Виконавчі пристрої — турнікети, замки, шлагбауми — також є складовою частиною системи контролю доступу та обліку робочого часу.

Контролер — серце СКУД. Існує два типи обладнання: автономні і мережеві. Останні мають розширений функціонал, дозволяють контролювати прихід/вихід персоналу на роботу, можуть інтегруватися з протипожежними пристроями та відеоспостереженням. Підходять для великих підприємств.

Для якісної роботи системи відеоспостереження та контролю доступу необхідно надійне, зручне і просте програмне забезпечення. За швидкодію відповідає потужний комп'ютер.

Компанія «Охорона-Холдінг» розробить проект і виконає монтаж системи контролю доступу, запустить комплекс і проведе всі необхідні технічні роботи.

Ми надаємо охоронні послуги широкого профілю — від супроводу вантажів і транспорту до захисту інформації. Співпрацюємо із бізнесом, промисловим сектором і приватними особами. На сьогоднішній день ми забезпечуємо безпеку більше 30 тис. об'єктів по всій країні.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл