НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ, ВИБИРАЮЧИ ОХОРОННУ СИСТЕМУ?

04.09.2018
НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ, ВИБИРАЮЧИ ОХОРОННУ СИСТЕМУ?

На що звернути увагу, обираючи охоронну систему

Перш ніж обирати охоронні системи для будинку, необхідно чітко розуміти для чого вони потрібні і які функції повинні виконувати. Визначивши основні завдання, вам буде набагато простіше прийняти рішення. Нижче ми наводимо невеликий список факторів, які допоможуть вам з вибором.

Варто чи ні?

Чи дійсно вам потрібна сигналізація? Якщо ви живете на першому або останньому поверсі, в районі з високою криміногенною напруженістю, тоді, безсумнівно, охоронна система вам знадобиться. Оцініть вартість вашого майна, порівняйте його з витратами на систему безпеки. Чи вигідне рішення з економічної точки зору?

Пультова або автономна

У другому випадку вся відповідальність і прийняття рішень лягає на власника житла. Пультова охоронна сигналізація відрізняється тим, що тривожний сигнал надходить на центральний пульт. На екстрені ситуації оперативно відгукуються групи швидкого реагування. Користувач може не турбуватися про безпеку і збереження майна.

Базовий набір устаткування або розширений

Чи потрібні вам додаткові пристрої? Чи має сенс у вашому випадку встановлювати домофон, сирену, датчики затоплення, периметру. Якщо ви обираєте охоронні системи для дачі або будинку, останні точно не будуть зайвими.

Врахуйте розмір приміщення

Скільки кімнат у вашій квартирі, одно- або двоповерховий будинок ви плануєте взяти під охорону. У кожному разі знадобиться різний комплект і кількість датчиків, охоронних пристроїв.

Тварини в домі

Домашні вихованці зовсім не є перешкодою для установки сигналізації. Деякі типи датчиків руху не розпізнають об'єкт вагою до 15-25 кг, але зловмисника вони помітять зі 100% вірогідністю. Також зверніть увагу на чутливість датчиків, як вони реагують на рухи портьєр та інше.

Провідна або безпровідна система

Перша буде цікава тим, хто знаходиться в процесі ремонту. Монтаж можна поєднати з оздоблювальними роботами на об'єкті. Бездротова сигналізація підійде для приміщень, де втручання в інтер'єр небажані.

Адресність датчиків

Такі пристрої підходять для великих приміщень. В даному випадку можна точно виявити, який датчик спрацював.

Функціонал

Вам потрібна тільки охоронна сигналізація або протипожежний комплекс теж не буде зайвим? За вашим бажанням можна розширити систему і закрити відразу кілька проблемних місць в сфері безпеки.

Відеоспостереження

Камери дозволять вам контролювати ситуацію на об'єкті 24 години на добу. Зображення можна переглянути на смартфоні або ноутбуці. В екстреній ситуації ви отримаєте докази проникнення зловмисника на територію.

Системи безпеки для будинку від компанії «Охорона-Холдинг» — це точність і надійність. Наші фахівці підберуть оптимальний комплекс обладнання саме для вас і під ваші завдання. Ми розробимо проект, проведемо монтаж і пуско-налагоджувальні роботи, виконаємо тестування і технічне обслуговування.

Спільно з організаціями — партнерами ми забезпечуємо безпеку більше 30 тис. об'єктів по всій Україні. Співпрацюємо з приватними особами, бізнесом і промисловим комплексом.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл