Мобільна кнопка SOS

21.09.2018
Мобільна кнопка SOS

Що робити у нештатній ситуації? Як відреагувати, якщо в будинок проникли зловмисники? Вам на допомогу прийде кнопка SOS, встановлена ​​на смартфон, — інноваційне рішення в сфері безпеки.

Користуватися додатком дуже зручно і просто. З ним впорається навіть дитина. Утримуйте кнопку протягом 2 секунд, щоб викликати наряд групи швидкого реагування. Сигнал надійде на центральний пульт, а звідти буде переданий найближчій до місця виклику ГШР.

З кнопкою SOS в мобільному додатку ви можете бути впевнені і спокійні за безпеку ваших дітей, дружини, батьків.

Послуга передбачає два типи доступу:

· індивідуальний,

· колективний.

У першому випадку управління додатком і функціонал доступний лише одному користувачеві. У другому — власник може розширити список абонентів, включивши до нього родичів або співробітників. Для підключення досить ввести в додаток логін і пароль. За необхідністю (наприклад, звільнення працівника) завжди можна видалити користувача зі списку.

Переваги кнопки SOS

· Смартфон на відміну від брелоків не загубиться і не буде забутий.

· Мінімум маніпуляцій. Все дуже швидко і легко.

· Не потрібен монтаж, додаткове обладнання та технічне обслуговування.

Як підключити додаток?

Для того щоб почати користуватися додатком, вам необхідно укласти договір з компанією «Охорона-Холдінг». На даний момент доступні два варіанти — із щомісячною абонплатою і річний. Останній включає один безкоштовний виклик.

Компанія «Охорона-Холдінг» має велику сучасну матеріально-технічну базу, а також власні групи швидкого реагування. Після спрацьовування тривожного сигналу наряд прибуде на місце виклику протягом 3-7 хвилин. Надаємо широкий спектр охоронних послуг. Працюємо із бізнесом, промисловим сектором і приватними особами.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл