Як захистити свою квартиру від злодіїв? Найдієвіший спосіб

24.09.2018
Як захистити свою квартиру від злодіїв? Найдієвіший спосіб

Зростання злочинності змушує задуматися над питанням, як захистити квартиру від крадіжки? Міцні замки, надійні двері, решітки на вікнах затримають грабіжника, але від крадіжки не убережуть. Найбільш ефективним способом захисту є пультова охорона.

Вона являє собою цілий комплекс різних датчиків і інших технічних пристроїв. У базовий набір, як правило, входить:

· приймально-контрольний прилад;

· датчик руху;

· датчик відкриття дверей/вікна;

· клавіатура;

· бездротова тривожна кнопка.

Цей набір можна розширити додатковим обладнанням, наприклад, зовнішніми сповіщувачами (сиреною), датчиками затоплення, охорони периметру і т.д.

Кількість датчиків залежить від типу і площі приміщення, в якому вони будуть встановлені, а також деяких нюансів. Наприклад, якщо у вас є тварини, то будуть потрібні спеціальні сповіщувачі, які не реагують на об'єкти вагою до 25 кг. Всі ці особливості враховують фахівці охоронної компанії, розробляючи проект майбутньої охоронної системи.

Інформація з датчиків обробляється приймально-контрольним приладом, який в свою чергу передає дані (GSM, GPRS) на центральний пульт. У разі несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється, і передачі тривожного сигналу, група швидкого реагування буде на місці виклику протягом 3-7 хвилин.

Переваги пультової охорони:

· весь контроль за об'єктом бере на себе професійна охоронна служба, ви перестанете ламати голову над тим, як захистити квартиру від крадіжки, куди заховати гроші і що робити в разі довготривалої поїздки;

· при спрацюванні сигналізації і відправки тривожного сигналу на місце виклику приїде наряд спеціально навчених і досвідчених фахівців;

· рідкісний зловмисник в принципі наважиться проникнути на територію, що охороняється.

Якщо ви не знаєте, як захистити свою квартиру від злодіїв, зверніться до професіоналів. Компанія «Охорона-Холдінг» підбере оптимальне рішення безпосередньо під ваші завдання. Ми розробимо проект, встановимо систему захисту, протестуємо її і виконаємо техобслуговування.

Ми надаємо охоронні послуги широкого спектру — від супроводу вантажів до здійснення заходів у сфері безпеки під час проведення масових заходів. Працюємо з приватними особами, бізнесом, промисловим сектором.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл