Як захистити своє майно від квартирних злодіїв?

03.10.2018
Як захистити своє майно від квартирних злодіїв?

За останні пару років в Україні в рази зріс рівень злочинності, тому громадяни активно купують броньовані двері, замки з секретами, ставлять решітки на вікна. Але це не рятує українців від грабежів. Часто зловмисники навіть не чекають, поки господарі залишать квартиру надовго, їм достатньо всього декількох годин.

Найбільш ефективним способом захисту нерухомого майна є професійна пультова охорона — сигналізація. Вона є складовою частиною загального захисного комплексу.

Базовий комплект обладнання для квартири включає:

· приймально-контрольний прилад;

· датчик руху;

· датчик відкриття двері/вікон;

· клавіатуру;

· бездротову тривожну кнопку.

За бажанням сюди можна додати сирени і сповіщувачі, датчики затоплення та інше обладнання. Якщо в будинку знаходяться тварини, то фахівці порекомендують вам датчики руху, які не чутливі до об'єктів малої ваги (до 25 кг).

Принцип роботи системи простий. Інформація зі сповіщувачів (датчиків) надходить на приймально-контрольний прилад. З нього сигнал передається на центральний пульт. В екстреній ситуації на місце виклику прибуває наряд групи швидкого реагування. На це відводиться не більше 3-7 хвилин.

Сигналізація може бути дротовою і бездротовою. Остання цікава тим, хто вже зробив ремонт у квартирі і не хоче втручань в дизайн інтер'єру.

Пультова охорона — це можливість забути про проблеми, пов'язані зі збереженням майна. Ви можете їхати у відпустку або відрядження, не боячись, що в цей момент в квартиру проникнуть зловмисники.

Компанія «Охорона-Холдінг» знає все про те, як не стати жертвою квартирних злодіїв. Ми надаємо охоронні послуги за багатьма напрямками — від захисту інформації до безпеки під час проведення масових заходів.

Спільно з партнерами ми контролюємо понад 30 тис. об'єктів по всій країні. Маємо в своєму розпорядженні сучасну матеріально-технічну базу, а також власні групи швидкого реагування. У них входять висококласні фахівці з великим досвідом роботи у військових, охоронних і правоохоронних структурах, які можуть усунути будь-яку екстрену ситуацію.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл