З іскри займеться полум'я. Ставимо пожежну сигналізацію

05.10.2018
З іскри займеться полум'я. Ставимо пожежну сигналізацію

Пожежна сигналізація в квартирі — актуальна послуга. Небезпека може чекати не тільки зовні (крадіжка майна). Побутові загоряння не рідкість, і вони завдають не менших збитків власникам житла, а часто набагато більших, ніж крадіжка.

Для невеликої квартири підійде неадресна система, для великого приватного будинку рекомендується адресна система оповіщення. В цьому випадку ви точно будете знати, де конкретно сталося загоряння, щоб максимально оперативно його локалізувати.

Функції протипожежної сигналізації:

· виявлення загоряння;

· включення системи оповіщення про пожежу;

· передача сигналу на пульт пожежного спостереження;

· активація системи пожежогасіння (якщо вона включена у комплекс).

Базова система складається зі сповіщувачів, приймально-контрольного приладу, світло-звукових сповіщувачів і табло, кабелів, акумулятора, GSM-модуля, за допомогою якого сигнал передається на пульт пожежного спостереження.

Сповіщувачі можуть бути декількох видів. Вони реагують на:

· тепло;

· дим;

· полум'я;

· комбіновані.

Все обладнання комплексу пов'язано між собою кабелями. Однак існує також бездротова пожежна сигналізація. Вона має важливу перевагу — монтаж можливий в приміщеннях, де виконано ремонт. Втручання в інтер'єр мінімальні. Крім того, дроти в даному випадку неможливо пошкодити.

Компанія «Охорона-Холдінг» надає охоронні послуги за багатьма напрямками — від захисту приватного майна до забезпечення безпеки під час масових заходів. Спільно з організаціями – партнерами ми контролюємо понад 30 тис. об'єктів по Україні. Працюємо з великими промисловими підприємствами, бізнесом і приватними особами. У нашому штаті — власні групи швидкого реагування, які можуть усунути будь-яку екстрену ситуацію. Час прибуття на місце виклику 3-7 хвилин.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл