Шукаємо надійний спосіб захисту від автокрадіжки

09.10.2018
Шукаємо надійний спосіб захисту від автокрадіжки

За даними ЗМІ в Україні щодня викрадають до 15 машин. З початку 2018 зловмисники викрали 2,7 тис. авто. Власникам була повернута лише третина від цієї кількості.

Якісний і надійний захист автомобіля від угону в даному випадку — необхідність, і економити на ньому не варто. Він може бути механічним та електронним.

У першому випадку мова йде про блокіратор, який встановлюються на кермо або педалі. Сюди ж можна віднести замки на колеса, капот, коробку передач.

До електронних засобів відносяться сигналізація, іммобілайзер, що блокує управління. GPS-трекер також може використовуватися в якості пристрою проти викрадення, якщо встановлено спеціальне реле блокування.

Автосигналізація може бути:

· односторонньою,

· двосторонньою,

· супутниковою.

Перший тип системи реагує на спробу злому або викрадення сигналами фар, аварійки. Активується даний захист авто від угону за допомогою простого брелока.

Двосторонній тип більш продвинутий. Має так званий зворотний зв'язок. Чітко вказує місце проникнення — відкриття дверей, багажника, удар або розбиття скла. Система передбачає прийом керуючих сигналів. В даному випадку також активується світло і звукове сповіщення, є можливість віддаленого запуску двигуна. Брелок на відміну від попереднього аналога оснащений цифровим дисплеєм.

GSM-сигналізація — найбільш надійний захист авто від угону. Включає датчики, які інформують власника про технічний стан машини. Всі дані надходять на смартфон, ноутбук або інші гаджети. Сигнал передається на будь-яку відстань. Може дублюватися не тільки власнику, але й, наприклад, на центральний пульт охорони.

Якщо вам необхідний кращий захист авто від угону, звертайтеся в компанію «Охорона-Холдінг». На ринку охоронних послуг ми з 2016 року. Надаємо широкий спектр послуг — від захисту рухомого і нерухомого майна до забезпечення безпеки під час масових заходів.

Спільно з організаціями – партнерами контролюємо понад 30 тис. об'єктів по Україні. Співпрацюємо з бізнесом, промисловим сектором, приватними особами. У нашому арсеналі велика матеріально-технічна база і власні групи швидкого реагування.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл