GPS-трекер - один пристрій від усіх транспортних проблем

20.10.2018
GPS-трекер - один пристрій від усіх транспортних проблем

Питання, який GPS-маяк краще обрати для свого автомобіля, цікавить багатьох автолюбителів. Спробуємо розібратися в тому, що з себе представляють ці пристрої.

GPS-трекер — це невеликий пристрій, який розміщується в транспортному засобі. Прилад дозволяє відстежувати місце розташування автомобіля. Також з його допомогою (за умови наявності додаткового обладнання) можна контролювати витрату палива, заправки.

Пристрій може інформувати власника про початок і закінчення руху машини, вихід за встановлені межі геозон, фіксувати швидкість автомобіля. Все це робить устаткування максимально ефективним і корисним, але навіть найпростіший за функціоналом маячок підвищить шанси на успішне виявлення транспортного засобу в разі його викрадення.

Принцип роботи пристрою

GPS-приймач фіксує місцезнаходження авто. З супутника дані передаються за допомогою GSM-модуля. Автовласник отримує інформацію через GPRS-мережу. Джерелом живлення виступає батарея. Є моделі трекерів, які можуть підключатися до мережі транспортного засобу. Також можна налаштувати частоту передачі сигналів. Від цього залежить, як довго буде працювати автономний GPS-маяк для авто.

Купуючи трекер, зауважте наступні параметри пристрою:

· Розміри — невеликий пристрій простіше сховати і складніше знайти.

· Ємність акумуляторної батареї — чим вона більша, тим більш тривалий час прилад пропрацює автономно.

· Якість зв'язку — від цього параметра залежить, наскільки точні координати передасть GPS-модуль (похибка не більше 2,5 м).

· Передача даних — надійна робота GSM-приймача підвищує ймовірність передачі координат авто власнику.

Перш ніж обрати GPS-маяк для авто який краще, також рекомендуємо звернути увагу на пиловологозахист. Це важливий нюанс, якщо ви хочете розмістити пристрій зовні, а не в салоні.

Компанія «Охорона-Холдінг» надає різні охоронні послуги, в тому числі і в сфері безпеки транспортних засобів. Також ми займаємося супроводом вантажів ж/д, морським, автотранспортом.

Наше підприємство має сучасне обладнання, на яке є всі потрібні сертифікати і дозвільна документація.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл