Готуємося до школи. Правила безпеки та корисні гаджети для дітей

31.08.2018
Готуємося до школи. Правила безпеки та корисні гаджети для дітей

Тема дитячої безпеки стає особливо актуальною зі стартом шкільного навчання. Бути поруч із дитиною постійно батьки не можуть, але контролювати малечу необхідно. Дітям важливо нагадати про основні правила самозбереження, батькам не варто забувати про сучасні технічні можливості. GPS-трекер і мобільна кнопка SOS позбавлять вас головного болю.

У школі батькам необхідно звернути увагу на плани евакуації, пояснити дітям, як ними користуватися і що робити в екстрених ситуаціях. Нехай ця інформація їм ніколи не знадобиться, але зайвою вона не буде.

Нижче ми наводимо основні правила поведінки дітей в школі:

· не потрібно бігати по сходах і коридорах, відкривати вікна і залазити на підвіконня;

· не можна перебувати в підсобних приміщеннях (горища, підвали), тим більше знаходитися там на самоті;

· електроприлади і хімічні реактиви дозволяється використовувати тільки під наглядом і з дозволу вчителя;

· не можна провокувати сварки з однокласниками, конфлікти, що виникли завжди можна вирішити мирно;

· залишати територію школи без дозволу вчителя теж не дозволяється;

· дорога в школу повинна пролягати уздовж людних вулиць;

· не можна відгукуватися на пропозицію незнайомої людини підвезти на машині, взагалі не варто розмовляти з чужими людьми.

Крім того, важливо навчити дитину справлятися з дверними замками, ставити квартиру на сигналізацію (якщо вона є), пояснити, що в ліфт з чужими людьми заходити не можна. У разі пожежі не бажано відкривати вікна, так вогонь розгориться ще сильніше. Ховатися в цей час в шафі теж не можна. Якщо житло обладнано пожежними сповіщувачами, потрібно дочекатися наряду групи швидкого реагування. Також дитині необхідно розповісти, як викликати допомогу і за якими телефонами дзвонити в разі небезпеки. Всі координати повинні бути на видному місці.

Встановіть в смартфон дитини мобільний додаток з кнопкою SOS. Він простий і з ним легко розібратися навіть дітям. Якщо утримувати кнопку протягом 2 секунд, сигнал надійде на центральний пульт. Група швидкого реагування буде на місці вже за 3-7 хвилин.

Користуватися додатком можуть всі домочадці, в ньому передбачений колективний доступ.

GPS-трекер — ще один корисний гаджет. Він відстежить місцезнаходження дитини, і ви зможете точно знати, де проводить вільний час малеча.

Компанія «Охорона-Холдінг» надає широкий спектр охоронних послуг — від особистої безпеки до супроводу вантажів. Працюємо як з приватними особами, так і з бізнесом, представниками промислового комплексу. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне сертифіковане обладнання і власні групи швидкого реагування.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл