Де безпечно зберігати гроші в хаті?

14.11.2018
Де безпечно зберігати гроші в хаті?

Найчастіше заощадження зберігають у книгах, ящиках, на антресолях або в зливних бачках, про що добре знають грабіжники. Тож не дивно, що обшук приміщення вони починають саме з цих «секретних» місць. І все-таки, де зберігати гроші? Чи безпечний тайник в будинку?
 
Час гроші.
 
Професійний домушник відшукає будь тайник при достатній кількості часу. Вибираючи укриття для цінностей подбайте про те, щоб грабіжник витратив на його пошук якомога більше часу.
 
Встановіть сигналізацію. У цьому випадку питання «де зберігати гроші вдома?» Відпаде сам собою. Датчики руху і відкриття дверей / вікон зафіксують будь-яке несанкціоноване проникнення, тривожний сигнал миттєво надійде на центральний пульт моніторингу. Група швидкого реагування буде на місці події вже через кілька хвилин.
 
Виберіть незвичайне місце.
 
Де безпечно зберігати гроші? Там, де ніхто не здогадається їх шукати. Для цього вибирайте незаяложені місця для схованок.
 
Можна заховати гроші в мотку вовняних ниток для в'язання. Ще один незвичайний спосіб - розмістити купюри в новорічних ялинкових іграшках. В якості секретного сховища можна використовувати карниз або пару взуття, за умови, що їх у вас достатня кількість. Проявіть фантазію, шукайте нестандартний варіант.
 
Вибираючи, де зберігати готівку, не забувайте про те, що яйця потрібно зберігати в різних кошиках. Кілька купюр можна покласти на чільне місце, основні накопичення заховати більш грунтовно.
 
Переваги зберігання грошей вдома.
 
Отже, ви знайшли місце, де ховати гроші вдома безпечно і надійно. Плюсів у даному випадку кілька:
· Цілодобовий доступ до заощаджень;
· Можливість поповнити або взяти необхідну на поточні витрати суму;
· Завжди можна змінити тайник.
 
Варіантів, де люди ховають гроші вдома, може бути багато. Але повністю застрахувати своє майно від зазіхань грабіжників таким чином навряд чи вийде. Найефективніший спосіб - це професійна система безпеки.
 
Компанія «Охорона-Холдинг» надає широкий спектр охоронних послуг з 2012 року. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасної матеріально-технічною базою та власними групами швидкого реагування. На даний момент спільно з організаціями - партнерами ми контролюємо понад 30 тис. Об'єктів по всій Україні. Працюємо з приватними особами, представниками бізнесу та промислового сектору.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл