Домашнє відеоспостереження: беремо няню під контроль

25.09.2018
Домашнє відеоспостереження: беремо няню під контроль

У час тотальної зайнятості батьки змушені вдаватися до послуг вихователів і нянь. Але залишати свою дитину на піклування чужої людини, нехай і з бездоганною репутацією, неспокійно. Виходом із цієї ситуації може стати прихована камера для спостереження за нянею.

Устаткування дає можливість проконтролювати роботу домашнього персоналу під час вашої відсутності. Таким чином ви переконаєтеся в належному виконанні професійних обов'язків і безпеці дитини. Крім того, за допомогою камер можна проконтролювати сторонніх (гостей домашнього працівника), поведінку самих дітей.

Прихована камера няня дозволяє відстежити загальну ситуацію в квартирі. Це ефективний інструмент комплексної системи безпеки.

Устаткування може бути провідним і бездротовим. Останній варіант буде особливо цікавий тим, хто вже закінчив ремонт у квартирі і не хоче серйозних втручань в інтер'єр.

Українська законодавча база допускає використання відеоспостереження на приватній території. Щоправда, з деякими застереженнями — домашній персонал і домочадці повинні бути в курсі того, що їх знімають.

Навіть якщо зйомка ведеться приховано, няня повинна знати, що відбувається. Це не зводить нанівець ефективність роботи системи. Співробітник в будь-якому випадку візьме інформацію до відома і буде виконувати свої обов'язки більш сумлінно.

Прихована камера спостереження за нянею може бути аналогової і цифровою. Пристрої ведуть запис 24 години на добу. Дивитися зображення можна з будь-якого гаджета, в тому числі зі смартфона. «Картинка» може бути кольоровою і чорно-білою. Обирайте камери з широким кутом огляду, так ви уникнете «мертвих зон».

Прихована камера датчик руху дозволить вам доглянути дитину, проконтролювати роботу найманого персоналу і зберегти майно, запобігши крадіжці.

З будь-якої точки світу ви зможете відстежити ситуацію і вжити заходів у разі потреби.

Компанія «Охорона-Холдінг» розробить проект майбутньої відеосистеми безпосередньо під ваші цілі і завдання. Наші фахівці виконають монтаж і протестують обладнання, проведуть технічне обслуговування.

На даний момент спільно з організаціями — партнерами ми контролюємо більше 30 тис. об'єктів по Україні. Надаємо широкий комплекс охоронних послуг — від особистої безпеки до супроводу транспорту і вантажів. Маємо в своєму розпорядженні сучасну матеріально-технічну базу та власні групи швидкого реагування.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл