Антирейтинг місць для зберігання грошей в будинку: де не варто робити тайники

11.10.2018
Антирейтинг місць для зберігання грошей в будинку: де не варто робити тайники

Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над тим, куди сховати гроші в будинку. Професіонали радять проявити фантазію. Однак, як показується практика, це не завжди просто. Нижче ми перерахуємо місця, де робити тайники точно не варто.

Забудьте про книги

Грабіжники насамперед попрямують до полиць із зібранням творів Толстого і поезією Єсеніна. Так повелося, що саме у важких томах домашньої бібліотеки обивателі зберігають свої заощадження найчастіше. На наш погляд — сумнівна ідея.

Шафи — класика жанру

Поспішаємо розчарувати тих, хто вважає, що гроші, заховані на численних полицях шаф-купе, знаходяться у безпеці. На жаль, але цей об'єкт досліджується зловмисниками досконально і оперативно. Буде перевірено все — від самих верхніх відділень до кишень і підкладки зимового пальто, що висить у кутку.

Вентиляція і бачок унітазу — табу

Господарі квартир, ймовірно, вважають, якщо вони не користуються вентиляцією і рідко заглядають у бачок, робити те ж саме не буде і домушник. На жаль, цей напрямок думки грабіжники давно прорахували. Тому ніколи не зберігайте там пакет із грошима.

Розкрийте очі

Часто тим, хто не знає, куди заховати гроші в квартирі, радять зберігати їх на видному місці. Спробуйте. Тільки не забудьте, що ми вас попереджали — руйнування цього міфу може обійтися вам у кругленьку суму. Ваза або квітковий горщик — не найвдаліший вибір.

Зберігайте яйця в різних кошиках

Якщо ви вирішили заховати купюри в техніці, двічі подумайте. Грабіжник, не знайшовши схованки, може прихопити із собою ноутбук або телевізор. Буде сумно, якщо гроші ви сховали саме в них.

Не шукайте підказку в детективних романах

Забудьте про ідею заховати конверт під килимом, за картиною або дзеркалом. Шпалери теж не найкраще рішення, куди можна заховати гроші вдома.

Гроші в банку

Ємності з крупами, сімейні сервізи приваблюють зловмисників так само, як і попередні об'єкти. Особливо, якщо банка з написом «цукор» або «сіль» покрилася тонким шаром пилу.

Все ще не вирішили, куди заховати гроші? Спробуйте підійти до вибору схованки творчо. Вам потрібен нестандартний підхід. А ще краще — довірте охорону свого майна професіоналам.

Пультова охорона від компанії «Охорона-Холдінг» — це надійний спосіб зберегти цінності. Свою безпеку нам довіряють не тільки приватні особи, а й великі промислові підприємства, представники бізнесу. Спільно з організаціями – партнерами ми контролюємо понад 30 тис. об'єктів по всій Україні.

Нашими сильними сторонами є наявність сучасної сертифікованої техніки і власні групи швидкого реагування, які виїжджають на місце виклику протягом декількох хвилин.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл