«Охорона-Холдинг» подбала про безпеку учасників Одеського півмарафону

28.08.2018

Компанія «Охорона-Холдінг» відповідала за безпеку під час проведення Одеського Міжнародного півмарафону. Odessa Half Marathon — один з семи найбільших спортивних заходів, які проводить наш партнер — RUN UKRAINE.

Під час масового забігу співробітники «Охорона-Холдінг» забезпечували безпеку учасників протягом всієї дистанції. Таким чином спортсмени могли ні про що не турбуватися і зосередитися на досягненні результатів.

Старт забігу був призначений на 8 ранку 26 серпня. За традицією відправною точкою стала площа перед Одеським театром опери та балету. Далі маршрут пролягав вулицею Пушкінською, Французьким бульваром та знов до Оперного театра.

Дистанцію в 21 км бігли цього разу понад 2250 осіб. Серед півмарафонців — учасники з 22 країн, в тому числі, Фінляндії, США, Туреччини, Білорусі, Ізраїлю, Великобританії, Литви, України.

Компанія «Охорона-Холдінг» забезпечує безпеку спортивних заходів по всій Україні. У роботі ми задіємо найкращих фахівців груп швидкого реагування, використовуємо сучасне технічне обладнання уздовж всіх маршрутів. У багатьох забігах ми також беремо активну участь. Наші співробітники із задоволенням розділяють маршрут з іншими учасниками.

«Охорона-Холдінг» — найбільша приватна охоронна структура. Ми надаємо широкий комплекс послуг в сфері безпеки — від охорони нерухомого майна до захисту інформації та супроводу вантажу. У нашому розпорядженні власні групи швидкого реагування, які протягом лічених хвилин готові виїхати на місце виклику.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл